Alimenty, podział majątku oraz spadku- dla osób fizycznych

Współczesny obrót gospodarczy powoduje, że przeciętnemu konsumentowi coraz trudniej odnaleźć się w skomplikowanych regulacjach prawnych. Każda osoba zawierając umowy związane ze swoją zwykłą aktywnością takie jak: umowy kredytu/pożyczki, umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, umowy najmu lokalu narażona jest na dotkliwe negatywne konsekwencje.

 

Dlatego, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy profesjonalne doradztwo przy zawieraniu umów z podmiotami gospodarczymi. Nasza pomoc nie ogranicza się wyłącznie do redagowania treści umów, ale również obejmuje etap negocjacji.

 

Osobom, których sytuacja wymaga podjęcia kroków na drodze sądowej, czy też wszczęcia postępowania administracyjnego zapewniamy zastępstwo procesowe we wszystkich rodzajach spraw, w szczególności w sprawach cywilnych, administracyjnych, rodzinnych oraz karnych.

 

Do tej pory powierzono nam także kilkaset spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz spadkowego co sprawiło, że pracownicy kancelarii pochwalić się mogą ogromnym doświadczeniem w tych dziedzinach prawa.

 

Nasi prawnicy w Warszawie zajmują się sprawami o alimenty, wiedząc jak bardzo w takich sytuacjach potrzebna jest delikatność oraz dobro dzieci.  Staramy się aby konflikty pomiędzy stronami nie uległy eskalacji oraz osiągnąć zamierzony cel.
Skutecznie zajmujemy się wieloma sprawami dotyczącymi podziału spadku w Warszawie. Jeżeli szukają Państwo na terenie Warszawy solidnego oparcia prawnego i rzetelnego specjalisty przy podziale majątku, zapraszamy do naszej kancelarii.

Prawa autorskie ©2013 Kancelaria Prawna Tomasz Święch

Projektowanie stron www magiisto.com